Arnhem heeft eerste publieke laadplein voor elektrische auto’s in Nederland

Arnhem, 10 april 2017 – De Gemeente Arnhem is de eerste gemeente in Nederland waar in samenwerking met Allego een groot, openbaar en slim laadplein is gerealiseerd. Het laadplein op parkeerplaats Trans kan zestien elektrische voertuigen tegelijk opladen en beschikt over moderne software om de elektriciteitsvraag van de auto’s slim af te stemmen op de beschikbare hoeveelheid stroom. Het gebruik van de laadpalen is even slim als eenvoudig: e-rijders kunnen de beschikbaarheid van laadpalen zien en zonder laadpas het laadplein gebruiken met een handige app.  Laadplein Het opladen van elektrische auto’s gebeurt nu vooral met losse laadpalen. Op plekken waar…

Dit is een VER-lid artikel. Verder lezen?

of VER-lid worden

©2017 Vereniging Elektrische Rijders, All Rights Reserved Made with ♥ in Rotterdam by Appresia Community Services

Log in with your credentials

of    

Uw wachtwoord vergeten?

Create Account