Motie Vos over elektrische auto’s aangenomen

De Tweede Kamer heeft dinsdag een omstreden motie van de PvdA aangenomen waarin minister Kamp (Economische Zaken, VVD) wordt opgeroepen om de verkoop van elektrische auto’s te stimuleren. Het kabinet moet volgens de motie “ernaar streven” dat er over tien jaar in Nederland alleen nog maar emissieloze auto’s verkocht worden. Zowel Kamp als de VVD vindt die opdracht in strijd met het Energieakkoord. Kamp heeft de motie daarom vorige week ontraden. In dat Energieakkoord is vastgelegd dat een verbod op verkoop van benzine- en dieselauto’s pas in 2035 aan de orde mag zijn. Maar een meerderheid van D66, ChristenUnie, GroenLinks,…

Dit is een VER-lid artikel. Verder lezen?

of VER-lid worden

©2017 Vereniging Elektrische Rijders, All Rights Reserved Made with ♥ in Rotterdam by Appresia Community Services

Log in with your credentials

of    

Uw wachtwoord vergeten?

Create Account