Proefrijden Zuid-Holland

provincie zuid-holland logo

Bent u geïnteresseerd in een bepaald merk en type auto, maar wilt u deze graag eerst eens proberen en de echte verhalen van een gebruiker horen? Neemt u dan contact op met een van onze leden uit onderstaande tabel en spreek een proefrit af.
Deze leden nemen u graag eens mee voor een ritje en vertellen u dan alles over hun auto.

 

Type auto

 

Naam

 

Plaats

 

Emailadres

 

BMW i3

 

Chevrolet Volt

 

Frank Rieck Wassenaar f.g.rieck@hro.nl
Fisker Karma

 

Ford C-Max Energi

 

Kia Soul EV

 

Mercedes B e-drive

 

Bert van der Woerd Delft g.vanderwoerd@solcon.nl
Mitsubishi Outlander

 

Anthony van Hilten

Willem Bikker

Zoetermeer

Papendreht

Anthony@avh.nl

w.bikker@planet.nl

Nissan Leaf

 

Eric Beers

Richard Olij

Leidschendam

Den Haag

eric@ver.tk

richard.olij@gmail.com

Opel Ampera

 

Koos Burgman

Dirk van den Blink

Niels Braamse

Woubrugge

Reeuwijk

Rotterdam

koos@ver.tk

dvdblink@automotivate.nl

nielsbraamse@kyotolease.nl

Renault ZOE

 

Stefan van den Berg

Niki Sie

Romario Dorlas

Ter Aar

Rotterdam

Rijswijk

sgvdberg@outlook.com

niki@mobilityheroes.nl

romariodorlas@gmail.com

Tesla Model 3

 

Tesla Model S

 

Leo Hooijmans

René van Winden

Rob Weij

Noordwijk

Bergschenhoek

Hellevoetsluis

leo@hooijmans-noordwijk.nl

vanwindenrene@gmail.com

RobWeij@q-plus.nl

Tesla Model X

 

Toyota Prius PHEV

 

Ellen Hiep Rotterdam ellen@ver.tk
Volkswagen Golf E

 

Raymond Soerodikromo

Don Konijnenberg

Den Haag

Gorinchem

r.soerodikromo@gmail.com

konijnenbergdon@gmail.com

Volkswagen Passat E

 

Volvo V60 Hybride

 

©2017 Vereniging Elektrische Rijders, All Rights Reserved Made with ♥ in Rotterdam by Appresia Community Services

Log in with your credentials

of    

Uw wachtwoord vergeten?

Create Account