VER antwoord EV vragen bij BNR radio

Ons kersverse bestuurslid Maarten van Biezen werd vandaag in de BNR rubriek Ask Me Anything door presentator Jörgen Raymann ondervraagd over vragen van luisteraars over Elektrisch Rijden. Aanleiding was het bericht van Volvo om alle nieuw te introduceren modellen vanaf 2019 altijd van een elektromotor te voorzien. Dus Plug-In hybride of volledig elektrisch.  Maarten toonde zijn grote deskundigheid op dit gebied en wist terloops ook de VER goed in het daglicht te zetten. De podcast is te beluisterenop BNR:  https://www.bnr.nl/10326090…

Dit is een VER-lid artikel. Verder lezen?

of VER-lid worden

©2017 Vereniging Elektrische Rijders, All Rights Reserved Made with ♥ in Rotterdam by Appresia Community Services

Log in with your credentials

of    

Uw wachtwoord vergeten?

Create Account